15 квітня Україна відзначає професійне свято – День працівників кримінального розшуку

Дата: 15.04.2024 08:03

Дата святкування обрана на честь дати створення в Україні секції судово-кримінального розшуку, що відбулося цього дня у 1919 році.
Карний розшук відповідає за розслідування тяжких кримінальних злочинів. Робота співробітників цієї служби вкрай небезпечна, відповідальна та важка, адже працівники карного розшуку виконують складні операції задля того, аби з’ясувати причини злочину та виявити самих зловмисників, а також з метою запобігання новим кримінальним діям.
Шановні працівники кримінального розшуку! Щиро вітаю вас із професійним святом!
Кримінальний розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів поліції. Саме на ваші плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку зниклих безвісти.
У день професійного свята бажаю всім оперативним працівникам та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.