Дата: 12.04.2024 15:56

Керуючись розпорядженням №25 сільського голови Марини ВІРКО  від 11квітня 2024 р.  «Про проведення змагань з міні-футболу під гаслом «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ », 12 квітня 2024 року на стадіоні в с. Плиски відбулися змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради.
Головною метою змагань є: виховання почуття любові до спорту та спортивних змагань; формування в учнів початкового уявлення про те, що саме у спорті найбільше; виявлення талановитої молоді, щоб у подальшому допомогти їй реалізувати себе й, можливо, піти у великий спорт.
У змаганнях брали участь 6 команд – старша та молодша групи.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань.
У змаганнях з міні-футболу брали участь здобувачі освіти із Великозагорівської, Сиволозької та Плиськівської ЗОШ І-ІІІ ст.
У результаті місця розподілилися таким чином:
Старша група:
І місце – Сиволозька ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце –Великозагорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Молодша група:
І місце – Сиволозька ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце –Великозагорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Також було нагороджено кращих гравців у номінаціях: «Кращий воротар» - Єгор ЛЕБЕДЬ (Великозагорівська ЗОШ І-ІІІ ст.); «Кращий півзахисник» - Захар РУДЕНКО (Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст.); «Кращий нападаючий» - Дмитро ЗАКРЕВСЬКИЙ(Сиволозька ЗОШ І-ІІІ ст.)
Всі команди та гравці нагороджені грамотами.
Щиро бажаю юним спортсменам міцного здоровʼя, наполегливості у досягненні мети, успіхів та перемоги !
З повагою і шаною, сільський голова Марина ВІРКО.