Щороку, 12 квітня, відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики. У нашій державі саме на цю дату припадає ще одне свято – День працівників ракетно-космічної галузі

Дата: 12.04.2024 08:02

Україна – місце, де зародилась світова космонавтика, де народились і працювали видатні вчені ракетно-космічної галузі. Сікорський і Антонов, Янгель і Корольов – конструктори-генії у сфері ракето та авіабудування.
Сьогодні, як ніколи, країні потрібні наукові відкриття в галузі космосу, розробки ракетобудівної галузі для забезпечення Збройних Сил України сучасними високотехнологічними зразками озброєння. Ми маємо здолати агресора, бо навіть коли «зривають травинку, здригається Всесвіт»!
Майбутнє – за «мирним» атомом, за мирним космосом!
Вітаю з професійним святом усіх, чиє життя пов'язане з космонавтикою. Бажаю творчого натхнення і великих звершень, що слугуватимуть на користь людству.
Пишаюся Україною – космічною державою світу!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.