10 квітня 2024 року, у відповідності до Плану роботи виконавчого комітету на І півріччя 2024 року, проведене чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Марини ВІРКО

Дата: 10.04.2024 17:00

На засідання прибуло 8 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули такі питання:
1.Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за І квартал 2024 року.
2. Про підсумки опалювального сезону 2023-2024 років та заходи по підготовці до опалювального сезону 2024-2025 років.
3.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
4. Про доцільність цілодобового перебування у Ніжинському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
5. Про продовження цілодобового перебування в Прилуцькому обласному
будинку дитини «Надія» *******.
6.Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за березень 2024 року .
7.Про встановлення заробітної плати директору та головному бухгалтеру КП «Перспектива».
8. Про демонтаж окремих елементів пам’ятників і пам’ятних знаків, що символізують російську імперську політику на території Плисківської сільської ради.
9. Про затвердження акту обстеження на видалення дерев на території с.Плиски № 4 від 09.04.2024 р.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.