Сьогодні, 11 квітня, прекрасний день народження завітав до хорошої та світлої людини, гарної жінки, відповідального і старанного фахівця, першого заступика сільського голови – Ірини ВЕРНИГОР!

Дата: 11.04.2024 07:23

Шановна Ірино Василівно!
Цієї чудової весняної днини щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю добра і щастя на життєвому шляху, вірних та надійних друзів, міцного здоров’я, достатку і мирного неба над головою.
Нехай тепло та затишок родинної оселі завжди надійно захищають Вас, а доля відкриває нові обрії майбутніх перспектив! Хай відмінний настрій та бадьорий дух прикрашають Ваші будні, мрії наповнюють добрими сподіваннями, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!
Нехай завжди Вас зігріває тепло людської подяки за добрі справи, а доля дарує свою прихильність Вам і Вашій родині!
З повагою та найкращими побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.