Взяли участь у конференції «Організація та проведення ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Дата: 09.04.2024 14:08

Сьогодні, 09 квітня 2024 року, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ярослав ЛЕМЕШКО спільно з вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради Богданом ВІРКО та Олександром ДЕЙНЕКО взяли участь у конференції «Організація та проведення ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» на платформі ZOOM, яку провела начальник відділу культури, освіти, сімʼї, молоді та спорту Ніжинської РДА Валентина ПОЛУДА.
На конференції обговорювалися деталі проведення районних змагань з футзалу, волейболу з урахуванням безпекових вимог воєнного стану . Учасники заходу познайомилися з головним суддею змагань, який окреслив основні положення до змагань.
Дякую ЗСУ за можливість здобувачам освіти брати участь у змаганнях.
Бажаю впевненості в силах, цілеспрямованості до перемоги і невтомної жадоби лідерства!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.