Сьогодні, 09 квітня 2024 року, свій ювілейний день народження святкує доброзичливий чоловік, працьовитий та відповідальний фахівець своєї справи, розважливий та мудрий головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту – Ярослав ЛЕМЕШКО

Дата: 09.04.2024 08:26

Шановний, Ярославе Сергійовичу!
У цей святковий день прийміть мої найщиріші побажання доброго здоров'я і щастя з нагоди Вашого дня народження!
Бажаю, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами. Від щирого серця бажаю успіху та твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.
Нехай збуваються Ваші мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил та енергії для нових звершень. Нехай всі Ваші бажання стануть реальністю, а пані Удача відвідує Ваше життя частіше. Успіхів Вам у роботі, сонячних днів, добробуту і родинного затишку, щодня приємних сюрпризів, натхнення, нових здобутків, гармонії і щедрих Божих благословінь під мирним українським небом!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.