У першу неділю квітня відзначається День геолога

Дата: 07.04.2024 08:05

Геологія – це не просто наука, а геолог – не просто професія! Це – величезна можливість проникнути в загадки природи, доторкнутися до іще незвіданого та зробити своє відкриття. Саме завдяки геологам складається літопис Землі, відкриваються нові родовища, пізнається наша планета та прогнозується її розвиток.
Від щирого серця вітаю працівників геології, геодезії та картографії України з професійним святом – Днем геолога!
Прийміть щирі слова вдячності за Ваш внесок у розвиток геології, який дозволяє нашій країні жити, використовуючи багатства надр нашої землі! Ваша нелегка праця заслуговує високої шани. Бажаю Вам щастя, добра і злагоди, тепла і достатку Вам і Вашим родинам, великих успіхів на Вашій професійній ниві, міцного здоров`я, миру та благополуччя! Переконана, Ваш професіоналізм, творчий неспокій, наполеглива, цілеспрямована, сумлінна праця і далі відіграватимуть значну роль у примноженні народного багатства, зростання добробуту українського народу, економічного могуття держави. Бажаю знайти родовища, які дозволять нашій рідній Україні бути завжди процвітаючою! Нехай поклик душі веде Вас до нових перемог.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.