Проведення традиційного місячника «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів стало доброю традицією для Плисківської ТГ

Дата: 05.04.2024 15:00

За ініціативи Марини ВІРКО, сільського голови Плисківської територіальної громади, 5 квітня працівники виконавчого комітету сільської ради разом з КП "Перспектива" здійснили прибирання закріпленої території.
Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина, особливо у теперішній час. Давайте будемо все ж таки старатися підтримувати нашу рідну громаду у чистоті. Не смітіть, цінуйте нашу працю. Якщо побачили, що хтось викидає сміття, у не відповідному місці, робіть зауваження, давайте починати кожен із себе.
Попереду Великодні свята, тому звертаюся до всіх жителів громади не залишатися байдужими, не стояти осторонь, а долучитися до проведення заходів з благоустрою своїх територій.
Зробимо громаду чистою разом!
Працюємо далі та підтримуємо один одного!
Все буде Україна!