03 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради

Дата: 04.04.2024 08:16

Згідно затверджених списків педагогічних працівників закладів освіти проатестовані та відповідають займаній посаді і раніше присвоєній кваліфікаційні категорії "спеціаліст першої категорії":
Гощик Т. О. - вчитель математики та фізики Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст.; Семашко Л.В.- вчитель англійської мови Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст.; відповідає займаній посаді і раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»та педагогічному званню «вчитель-методист» - Федорченко А. В. вчитель фізичної культури Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Присвоїли кваліфікаційну категорію"спеціаліст вищої категорії Федорченко Т. М. практичному психологу Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Семенко А. О. - вчителю української мови та літератури Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст.; присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» Байваровській М. О. - вихователю Плисківського закладу дошкільної освіти «Веселка».
Дякую педагогічним працівникам за плідну, сумлінну працю та щиро вітаю із успішним проходженням атестації.
Міцного Вам здоров’я, наполегливості, нових творчих здобутків, мирного майбуття.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.