Сьогодні, 5 квітня, свій день народження відзначає начальник служби у справах дітей – Олена ПИЛИПЕНКО!

Дата: 05.04.2024 08:11

Шановна, Олено Миколаївно!
Від щирого серця хочу привітати Вас з днем народження та побажати, щоб Ваше життя завжди було наповнене щастям, здоров'ям та доброю вдачею, щоб нічого не було втрачено, а всі плани та мрії збувалися! Нехай Ваш будинок буде повною чашею, робота вдається, а довкола завжди будуть готові підставити плече рідні та друзі.
Бажаю ніколи не здаватися, а назад озиратися тільки з гарними спогадами, вперед дивитися з упевненістю у власних силах і доброю надією, залишатися чудовою людиною з люблячим серцем та відкритою душею! Нехай Ваше колесо життя ще довго котиться рівною доріжкою без перешкод під мирним небом!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.