Першого квітня світ відзначає Міжнародний День сміху

Дата: 01.04.2024 08:01

Достеменно так і не відомо, хто першим дав поштовх цій добрій традиції. Існують різні версії та це не так вже й важливо. Головне, що жарти і сміх активно супроводжують все наше багатогранне життя, об’єднуючи абсолютно різних людей, допомагають філософському сприйняттю дійсності, адже події та кольори настрою мають властивість постійно змінюватися.
Щиро хочеться побажати, щоб ми завжди були відкритими для здорового, толерантного, дотепного гумору, який би позитивно сприймався, як розумом, так і серцем. Проте пам’ятали, що є відмінність між жартом та насмішкою. Найлегше висміювати чужі недоліки, значно важче - визнавати свої. Тож, завжди будьмо об’єктивними, а гумористичний настрій нехай додає емоційного тонусу, спонукає самовдосконалюватися та невпинно рухатися вперед. Першоквітневих посмішок всім, щоб доречні жарти йшли лише на користь!
Хай весна впевнено і красиво входить у наші серця, а щирий, доброзичливий сміх продовжує життя та наповнює його радісними епізодами!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.