Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день птахів

Дата: 01.04.2024 08:05

Щовесни, починаючи з 1906 року, після підписання та набуття чинності Міжнародної конвенції з охорони птахів, 1 квітня на всій земній кулі відзначають екологічне свято – Міжнародний день птахів.
Ось ми і дочекалися ніжних обіймів ласкавого сонечка, п’янких пахощів природи, що оживає, радісного щебетання птахів.
Напевно, немає такої людини, котра б не захоплювалася приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки, цвірінькання горобців, чи, навіть, ритмічні постукування дятла, – усе це царство птахів, яке асоціюється із зеленню лісу, запахом хвої і дубів.
Тож, пам’ятайте! Птахи — невід’ємна частина живої природи. Їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, ми отримуємо величезну естетичну насолоду.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.