Сьогодні, 26 березня, святкує свій ювілейний День народження прекрасна жінка, відмінний фахівець своєї справи, добра і шанована людина, відповідальна і розсудлива - заступник начальника віділу бухгалтерського обліку, звітності Ольга ГОРІЛА

Дата: 26.03.2024 08:15

Шановна, Ольго Олексіївно!
Щиро вітаю Вас з Днем Народження і бажаю міцного здоров’я, сил і життєвої енергії, бадьорості та оптимізму, успіхів у професійній діяльності і щастя в кожній миті. Щоб у Вас завжди було позитивне сальдо не тільки на роботі, але і в сім’ї та родині. Сердечно зичу з такою ж упевненістю, крокувати по життєвому шляху й далі, ніколи не здаватися і завжди залишатися прикладом для наслідування!
Нехай життя бухгалтера буде безхмарним і щасливим, хай діяльність не знає недоліків і втраченої інформації, нехай будь-яке заняття приносить задоволення, а кожен день дарує свій успіх і незвичайне диво.
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.