Сьогодні, 26 березня 2024 року, святкує свій День народження житель Плисківської територіальної громади, наш захисник Руслан ШКУРА із села Плиски, який боронить нашу країну від ворога

Дата: 26.03.2024 08:09

Шановний, Руслане Олександровичу!
Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення Перемоги! Вірю і довіряю! Благословенного вам року і найшвидшого повернення в обійми рідних з перемогою!
Від душі бажаю, щоб з кожним роком здоров'я додавалося, невдачі віднімалися, успіхи множилися, а радість і щастя завжди було з ким розділити. Нехай Всевишній дарує квітуче довголіття у мирі і добрі серед найдорожчих Вашому серцю людей!
Нехай ніщо не порушує Вашого спокою, а всі намічені плани реалізуються чітко і в строк. Нехай Господь завжди опікується Вами!
Дякую за мирене небо, мужність, за те, що Ви є! Рідня, наша громада і вся Україна чекає Вас з Перемогою!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.