26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії України – свято нацгвардійців, які щодня захищають права, життя українців, законні інтереси держави та суспільства

Дата: 26.03.2024 08:02

Вітаю легендарну Національну Гвардію, народжену Революцією Гідності, з професійним святом!
Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали в проломі за Україну. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії.
Українські Нацгвардійці – це наша справжня еліта - професійні, навчені військові, які готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.
Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.
Дякую кожному гвардійцю за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!
Бажаю вам міцного здоров’я, залізного терпіння та хороброго духу! Нехай усі ваші цілі та мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними та цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні та за її межами!
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.