ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 25.03.2024 15:28

Сьогодні, 25 березня 2024 року, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, секретаря сільської ради Людмила ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Всі керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень.
У ході наради обговорили актуальні питання, поточний стан справ, за основними напрямками роботи та окреслили завдання на тиждень, в тому числі щодо:
- надання допомоги ЗСУ;
- організації благодійних концертів;
- досягнення комплектності класів;
- та інше.
По завершенню наради надані відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямами роботи.
Разом ми сильні і єдині!
Перемога буде за Україною!
Слава Україні!
Героям Слава!
Слава ЗСУ!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.