Міжнародний день щастя - одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят. Традиційно його відзначають саме 20 березня

Дата: 20.03.2024 08:02

Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть , якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.
Його визначили не випадково: на 20 березня , також , припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати, що на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.
Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року.
Підтримуючи дану ініціативу, щиро бажаю всім і кожному бути щасливим! Нагадую, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим , набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.