На Чернігівщині триває розмінування територій

Дата: 19.03.2024 09:56

На Чернігівщині сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення щодня проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Так 14 березня було виявлено та знищено 7 вибухонебезпечних предметів, серед яких артилерійські та реактивні снаряди. Дані боєприпаси було виявлено на території сіл Новоселівка, Іванівка, Буди Чернігівського району.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян бути уважними та обережними і при виявленні таких предметів ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 м) та повідомте екстрені служби за номерами "101" або "102".

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області