Сільський голова Марина ВІРКО висловлює велику вдячність ТОВ «Українська вольниця», в особі Федотенка Миколи Васильовича, за надане порося для військовослужбовців ЗСУ Ніжинського району

Дата: 18.03.2024 10:29

Нині доля України в руках військовослужбовців Збройних Сил України, адже саме на їхніх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. Проте потужність нашої армії залежить також і від допомоги тилу.
Матушка Дарія Якубів спільно з волонтерами організувала переробку готової продукції із мʼяса для наших захисників: тушонку, котлети, паштети тощо.
Продукція відвезена 40 військовим підрозділам Харківського та Донецького напрямків, у зону активних бойових дій, передана безпосередньо хлопцям у руки.
Щиро дякую всім, хто кує перемогу на своїх фронтах, за вашу підтримку, небайдужість, за те, що при першій потребі ви неодмінно відгукуєтеся та посильно допомагаєте українським військовослужбовцям. Ми вистоїмо! Разом до Перемоги
З повагою і вдячністю, сільський голова Марина ВІРКО.