15 березня - День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2024 08:12

Шановні працівники підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Вітаю Вас з професійним святом.У сучасному супільстві комунальні блага стали звичною нормою життя, але для забезпечення їх стабільного функціонування необхідно докладати неабияких зусиль.
Так, запорукою успішного розвитку житлово-комунальної сфери є високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність у виконанні поставлених завдань.
Висловлюю щиру вдячність за відданість обраній професії, нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян.
Зичу Вам сили й наснаги, успіхів у виконанні професійних завдань, злагоди, хорошого весняного настрою, сімейного затишку та довгоочікуваного миру.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.