Про оголошення дня жалоби

Дата: 15.03.2024 14:00

У відповідності до РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 18 сільського голови Марини ВІРКО від 14 березня 2024 року,
відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з трагічною загибеллю навідника танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини А 4007, жителя Плисківської сільської територіальної громади, ГЕРАСЬКО Миколи Миколайовича, 1993 року народження, загиблого під час виконання службових обов’язків:
1. ОГОЛОСИТИ з 14 по 16 березня 2024 року дні жалоби на території Плисківської сільської територіальної громади.
2. На знак скорботи за загиблим захисником України приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на всіх адміністративних приміщеннях підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.