12-13 березня 2024 року сільський голова Марина ВІРКО взяла участь в засіданні Секції з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад Асоціації міст України

Дата: 13.03.2024 16:08

У роботі Секції взяли участь голови сільських, селищних, міських рад, начальники військових адміністрацій, їх заступники, представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, іноземні партнери, міжнародні та благодійні організації.
Обговорили проблеми підтримки внутрішньо переміщених осіб, забезпечення їх житлом, фінансування закладів охорони здоров’я та освіти, а також питання відновлення громад після нашої Перемоги.
Під час проведення заходу відвідали центр «ЯМаріуполь» у м. Київ та об’єкти у м. Буча Київської області. Фотовиставка жерт російської окупації Бучі не могла нікого залишити байдужими.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.