Масниця, або Колодій – одне з найдавніших народних свят, присвячене проводам зими й зустрічі весни

Дата: 11.03.2024 08:08

Прийміть найщиріші вітання з улюбленим народним святом у нашій країні – Масляною, традиційно з гучними гуляннями та хороводами. Головною стравою цього свята є гарячі та рум’яні млинці, які уособлюють яскраве тепле Сонце, що набирає сили і наближає нас до довгоочікуваної весни, а також, дає надію на оновлення й продовження життя.
В останній день цього свята, святкується Прощена неділя. Тож, не забудьте, за християнським звичаєм, попросити один у одного прощення та очистити душі від темних почуттів й тривог.
Упевнена, що тепло любові, яке є у наших серцях, сприятиме відродженню духовності, порозумінню, віри у краще майбутнє.
Бажаю усім сімейного добробуту, здоров’я, любові та миру. Нехай весняний помічник радості завітає в кожну родину, адже на порозі справжня весна та нові успіхи.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.