Сьогодні, 09 березня, своє професійне свято відзначають землевпорядники

Дата: 09.03.2024 08:20

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому, що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно.
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
У день Вашого професійного свята прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, нових трудових досягнень та мирного неба.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.