ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 04.03.2024 14:08

Сьогодні, 04 березня 2023 року, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Всі керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень.
У ході наради обговорили актуальні питання, поточний стан справ, за основними напрямками роботи та окреслили завдання на тиждень, в тому числі щодо:
- здійснення мобілізаційних заходів;
- підготовки до проведення сесії та засідання виконкому;
- планового об'їзду сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
- видалення аварійних дерев на території громади;
- здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля в громаді;
- та інше.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною!
Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!