Щорічно, у першу неділю березня, відзначається цікаве свято – Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

Дата: 03.03.2024 08:10

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення – одне з найбільш світлих і добрих свят. Воно закликає не забувати про наших найулюбленіших маленьких телеглядачів і нагадує дорослим про те, що і вони колись були дітьми.
Робити розважальні програми для наймолодших глядачів почали давно, в 50-х роках XX століття в США. А ось Міжнародний день дитячого телебачення і радіомовлення з'явився тільки у 1991 році.
У середньому діти проводять перед екраном від 2,5 до 3,5 годин на добу, а дитяча аудиторія становить близько 25% від числа всіх телеглядачів.
З найперших років існування телебачення і радіомовлення для дитячої аудиторії вчені і практики були єдині в думці, що цей процес має величезний виховний і освітній потенціал.
До теми дитячого телебачення немає байдужих, тому , що всі ми родом з дитинства.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.