01 березня 2024 року сільський голова Марина ВІРКО брала участь у загальних зборах Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 02.03.2024 08:03

Захід відбувся за участі міських, селищних, сільських голів громад Чернігівщини, виконавчої дирекції РВ АМУ, керівництва області та виконавчого директора Асоціації міст України Олександра СЛОБОЖАНА.
Зібралися аби підбити підсумки роботи АМУ в умовах воєнного стану у 2023 році, заслухати звіт про роботу регіонального відділення у минулому році, спланувати його роботу у поточному році. Говорили про системну роботу Асоціація міст України міст України з відстоювання інтересів мешканців громад та механізм координації дій членів Асоціації міст України.
У завершальній частині зборів голови громад виступили перед колегами. Зокрема, обговорювали розвиток громад: можливості, проблеми, перспективи та надавали пропозиції щодо того, над чим потрібно працювати АМУ у подальшому на різних рівнях, аби іще більше зміцнити місцеве самоврядування.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.