Нарада-семінар, щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв старшої профільної школи в Ніжинському районі

Дата: 29.02.2024 11:58

27 лютого 2024 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Алла КРИВЕЦЬ брала участь у нараді-семінарі в місті Ніжині, на якій обговорювалися проблемні питання, щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв старшої профільної школи в Ніжинському районі.
У нараді прийняли участь заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – Олена СОРОНОВИЧ, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Наталія ДЯГЛО, перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Інна ГОРОБЕЙ та начальник відділу культури, освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина ПОЛУДА.
Нарада пройшла в конструктивному діалозі.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.