28 лютого в Україні відзначають День штурманської служби авіації Збройних Сил

Дата: 28.02.2024 08:01

З нагоди свята щиро вітаю всіх, хто пішов в авіацію, вірно й віддано служить українському народові!
Основні задання штурманів складні і серйозні. Це прокладання курсу за допомогою спеціальних карт чи технічних засобів, перевірка справності навігаційних пристроїв. У військовій авіації вони можуть виконувати націлювання бомб на вказаний пункт, робити фотографії та відеозйомку. Таких людей ще називають "навігаторами". Крім відмінних знань літака, потрібні технічні, обчислювальні здібності. Особливо важливими є вміння штурманів під час тактичних боїв.
Зі святом, шановні вартові миру над українським небом. Щиро бажаю вам успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, щастя та добробуту вашим родинам!
Разом до Перемоги!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.