Сьогодні, 27 лютого 2024 року, поважну дату – 91-й день народження відзначає Марія Хомівна ШЕШЕНЯ, жителька села Махнівка

Дата: 27.02.2024 12:55

Не шкодуйте про те, що старієте. Багатьом в цьому відмовлено. Життя дається усім, а старість обраним.
Життєвий шлях ювілярки довжиною у 91 роки був не з легких. Дитинство не балувало її, а молодість була не весела.
Нехай осіння пора, в яку вступила Марія Хомівна, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою й турботою близьких.
Шановна, Маріє Хомівно!
Бажаю Вам найголовнішого - здоров'я, мирного неба, тепла і затишку в домі. Нехай Господь покриє Вас своєю благодаттю, нехай береже від зла і біди, дарує сил Вам і всій Вашій родині.
Від імені сільського голови Марини ВІРКО, з нагоди дня народження, іменницю привітав староста Махнівського старостинського округу Борис СИЛКО.
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.