Вітаємо Владислава Анатолійовича ФЕДОРЧЕНКА з гарним результатом у Відкритому Кубку Волинської області з шашок-64

Дата: 26.02.2024 16:54

10 - 11 лютого 2024 року в м.Луцьк проходив Відкритий Кубок Волинської області з шашок-64.
Перший день змагань відбувався за швейцарською системою. Другий - за олімпійською.
Київ представляв на цьому ТУРНІРІ житель села Велика Загорівка Владислав ФЕДОРЧЕНКО. У перший день змагань Владислав впевнено обійшов усіх своїх суперників та став лідером турнірної таблиці. Другий день змагань приніс нашому спортсмену срібло.
Вітаємо Владислава Анатолійовича з гарним результатом!
Пишаємося Вами! Хай попереду чекають ще тисячі таких нагород, успішних змагань та красивих перемог. Бажаємо дивитися вперед з упевненістю та оптимізмом, з кожним днем знаходити новий стимул, новий шлях до успіху та нову мрію.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.