На знак глибокої шани до полеглих Героїв, вшанували їх світлу пам'ять...

Дата: 24.02.2024 16:59

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, минає два роки від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України. Два роки тому рф вторглась на територію України – незалежну суверенну державу й тим самим розпочавши найбільшу війну в Європі після Другої світової. Вони прийшли вбивати, катувати, грабувати. Ця війна триває вже 10 років. Ми все пам’ятаємо, пам’ятаємо, якою ціною нам дається незалежність, свобода та порятунок життів.
З цієї нагоди, на знак глибокої шани до полеглих Героїв, за дорученням сільського голови Марини ВІРКО, старости старостинських округів, працівники культури поклали скорботні квіти на могили та до меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих захисників Батьківщини. Вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання та добрим словом.
Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих. Шануймо наших Героїв.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.