16 лютого - День військового журналіста України

Дата: 16.02.2024 08:04

З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну, військові журналісти новинами з передової розпочинають, постійно наповнюють, а потім і завершують інформаційну добу України. Вони, ризикуючи життям і здоров’ям, роблять усе можливе, аби підготувати оперативну й достовірну інформацію для суспільства про те, що відбувається на фронті.
Українські військові журналісти неодноразово довели, що, як і українські солдати, вони здатні на подвиги й самопожертву в ім’я світлого майбутнього України.
Завдяки професійній роботі медійників ЗС України є лідерами довіри в суспільстві. Весь світ дізнався про героїзм наших відважних воїнів та злочини російської федерації на території України. Це і є результатом праці військових журналістів. Вони – серед тих, кому ми завдячуємо ефективною інформаційною протидією ворогу, що її вдалося організувати через співпрацю з українськими та закордонними ЗМІ. Журналісти часто ризикують життям аби здобути оперативну й правдиву інформацію.
Вітаю кожного й кожну, хто продовжує працювати в умовах війни та доносити правду про російську агресію.
Дякую за те, що тримаєте інформаційний фронт!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.