Зупинено спробу забруднення нечистотами парку в селі Плиски

Дата: 15.02.2024 14:00

Шановні жителі Плисківської ТГ!
15 лютого 2024 року, завдяки небайдужим жителям громади, було зупинено спробу забруднення нечистотами парку в селі Плиски. Біля парку розташовані приміщення власником, яких є Голиця В.В., земельна ділянка комунальної власності під забудовами, знаходиться в оренді Голиці В.В., вигрібні ями цих споруд знаходяться на комунальній власності Плисківської сільської ради (територія парку).
Працівниками Плисківської сільської ради було виявлено спробу вчинити неправомірні дії на земельній ділянці комунальної власності Плисківської сільської ради, що підтверджує байдужість та зневагу МЕЦЕНАТА до жителів громади. Також виявлено купу сміття та відходи від спалювання деревини, для фіксації порушень було викликано наряд поліції.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.