14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина, або День усіх закоханих

Дата: 14.02.2024 08:06

Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.
У це чудове романтичне свято, коли крізь хуртовинну зиму вже чутний боязкий подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, хочу привітати вас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина!
Нехай у вашій душі розквітнуть перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе!
Прикрасьте цей день щирою посмішкою і світлом душі, які подарують тепло й любов рідним та близьким!
Бажаю вам не тільки в свято, але і щодня отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться!
Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Давайте зберігати і оберігати наші почуття - назва яким Любов та Кохання!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.