13 лютого у світі відзначається Всесвітній день радіо

Дата: 13.02.2024 09:04

Свято відзначається щорічно, його вперше було проголошено на 36-й Генеральній конференції ЮНЕСКО 2011 року. Дата святкування – це дата виходу в ефір «Радіо ООН».
У цифрову еру радіо залишається надійним засобом масової інформації, спроможним охопити найбільш широку аудиторію. Великі досягнення у винаході радіо зробив Нікола Тесла. Перший радіоприймач був ним запатентований в 1893 році. В Україні першу цивільну радіолінію проклали в 1902 році. Взагалі радіо - це засіб комунікації з найширшою аудиторією в світі.
Сьогодні, у Всесвітній День радіо, я приєднуюсь до привітань на адресу всіх, хто будує цей важливий і необхідний фундамент людських взаємин, на адресу всіх, у кого в душі знайшовся відгук і розуміння до цього унікального явища, на адресу всіх, хто любить і слухає радіо! Гарного вам настрою та удачі!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.