Сьогодні, 12 лютого, свій 94 День народження відзначає жителька села Сиволож Ганна Михайлівна ПОДДУБСЬКА

Дата: 12.02.2024 08:09

Такі як Ганна Михайлівна довгожителі – це історія нашої громади з життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в роки юності під час воєнного лихоліття та в період післявоєнної відбудови країни.
Шановна, Ганно Михайлівно!
Сердечно вітаю Вас з Днем народження! Бажаю Вам міцного здоров’я та щедрих років під мирним небом у вільній Україні! Душевного спокою, благополуччя, сили духу, наснаги та Божої опіки. Нехай добро, яке Ви даруєте людям, повернеться до Вас сторицею!
Від імені сільського голови Марини ВІРКО, з нагоди дня народження, іменинницю привітав староста Сиволозького старостинського округу Василь МЕНШИКОВ.
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.