Чудовий ювілей завітав до Валентини Іванівни БАРАНОВСЬКОЇ, жительки села Плиски. Сьогодні, 11 лютого, їй виповнюється 97 років. Люди поважного віку особливо потребують уваги, щирих слів та поваги

Дата: 11.02.2024 16:59

Шановна, Валентино Іванівно! У цей знатний ювілей, Ваші почесні 97 років, щиро бажаю Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів.  Від усього серця зичу яскравого сонечка, світлого мирного неба, уваги, поваги, тепла рідних та близьких!  Многая літ Вам! Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.  Від імені сільського голови Марини ВІРКО ювілярку привітала депутат сільської ради Тетяна ГАЗНЮК.

З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.