Сьогодні, 10 лютого, свій поважний ювілей – 93 роки відзначає жителька села Плиски Катерина Павлівна ПИРОГ

Дата: 10.02.2024 08:20

Сьогоднішнє покоління лише здогадується скільки випробувань, горя довелося пережити цій жінці. За своє життя і набідувалася, і зазнала материнського та подружнього щастя. Всього було і радощів, і горя, а - найбільше праці, бо ніколи не сиділа без роботи. На її долю випало пережити голод, тяжкі роки війни, післявоєнну відбудову.
Шановна, Катерино Павлівно!
Низенько вклоняюсь Вам, як мудрій і добросердечній жінці за Вашу працьовитість, ніжність, терпіння, старанність, за приклад достойного життя на благо інших. Велика честь і шана таким людям, як Ви.
Хай радість приносить кожна година, від горя рятує молитва свята, хай Бог посилає спокою і миру на многії та благії літа!
Від імені сільського голови Марини ВІРКО, з нагоди дня народження, іменинницю привітала депутат сільської ради Людмила КУЦЕНКО.
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.