Щорічно, 9 лютого, відзначається Міжнародний день стоматолога

Дата: 09.02.2024 08:08

Це свято не офіційне, але в Україні його відзначають вже майже 30 років – з 1993 року.
Вважається, що професійне свято стоматолога пов’язане зі святою Аполонією. Донька олександрійського чиновника за свою віру піддавалась тортурам і, щоб звільнитись від тяжких мук, саме 9 лютого 249 року Аполонія кинулась у вогонь. Після з’явилась легенда, що згадка імені Аполонії і молитва їй може допомогти при сильному зубному болі. У 300 році її визнали святою мученицею.
Професія стоматолога багатьом здається непростою і навіть страшною, але відвідувати їх потрібно всім, і не у кожного візит до стоматолога викликає позитивні емоції. Тим не менш, привітати 9 лютого знайомого стоматолога з професійним святом обов’язково варто.
Шановні наші стоматологи! Ваша тонка робота робить наші усмішки красивими і сліпучими. Ми вітаємо вас з професійним святом і бажаємо щастя, радості, успіхів. Нехай пацієнти вас не бояться, а йдуть до вас , як на свято.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.