09 лютого 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 09.02.2024 16:30

09 лютого 2024 року, у відповідності до Плану роботи виконавчого комітету на І півріччя 2024 року, проведене чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР.
На засідання прибуло 10 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули такі питання:
1.Про виконання плану роботи виконавчого комітету Плисківської сільської ради за 2023 рік.
2.Про стан роботи адміністративної комісії за 2023 рік.
3. Про звіт роботи КП «Перспектива» за 2023 рік .
4.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
5.Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за січень 2024 року .
6. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Плисківської сільської територіальної громади.
7. Про затвердження акту обстеження на видалення дерев на території с.Плиски № 1 від 06.02.2024 р.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.