08 лютого 2024 року, за ініціативи депутатів Плисківської сільської ради, відбулося позачергове засідання 42 сесії 8-го скликання Плисківської сільської ради

Дата: 09.02.2024 08:24

У порядку денному сесії   було лише одне, але надважливе питання.
Забезпечення здобувачів освіти якісним харчуванням у освітніх закладах.
На початку засідання депутати сільської ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших воїнів-захисників, які полягли на полі бою за нашу рідну землю.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Звернення депутатів Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області до Офісу Президента України, Верховної Ради України, керівника Чернігівської обласної військової адміністрації та керівника Ніжинської районної військової адміністрації.
Депутати сільської ради працювали конструктивно і злагоджено. Прийнято відповідне рішення, яке буде опубліковане на сайті Громади. Вдячні всім депутатам за плідну співпрацю на благо ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.