Вчитель Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Плисківської сільської ради Роман БАЛИЦЬКИЙ брав участь у всеукраїнському конкурсі "Учитель року- 2024" в номінації «Географія»

Дата: 07.02.2024 11:59

На виконання наказу Управління освіти і науки Черігівської обласної державної адміністрації від 01 листопада 2023 року No 197 «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року -2024”», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 95 року No 638 (зі змінами), ураховуючи Указ Президента  України від 24 лютого 2022 року No 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений Законом України від 24 лютого 2022 року No2102-ІХ (зі змінами), з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників області вчитель Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Плисківської сільської ради Роман БАЛИЦЬКИЙ брав участь у всеукраїнському конкурсі "Учитель року- 2024" в номінації «Географія».
Щиро вітаю та дякую за участь в конкурсі.
Бажаю нових творчих звершень, успіхів на професійній ниві.
З повагою,  сільський голова Марина ВІРКО.