Сьогодні, 07 лютого 2024 року, святкує свій День народження житель Плисківської територіальної громади, наш захисник Володимир БРЯЗКАЛО із села Сиволож, який боронить нашу країну від ворога

Дата: 07.02.2024 08:04

Шановний, Володимире Олексійовичу!
Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення Перемоги! Вірю і довіряю! Благословенного вам року і найшвидшого повернення в обійми рідних з перемогою!
Бажаю міцного здоров'я, незгасаючої віри в майбутнє, невичерпної мудрості. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде освітлена надією та вірою у краще завтра. Нехай безмежна Божа милість Ваше життя оберігає, дарує миру, віри, сили, і повсякчас благословляє!
Нехай ніщо не порушує Вашого спокою, а всі намічені плани реалізуються чітко і в строк. Нехай Господь завжди опікується Вами!
Дякую Вам за захист!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.