ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 05.02.2024 16:59

Сьогодні, 05 лютого 2024 року, за дорученням сільського голови Марини ВІРКО секретар сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО провела щотижневу оперативну нараду за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень, в тому числі щодо:
- щодо здійснення мобілізаційних заходів;
- підготовки до проведення засідання виконкому;
- здійснення виплат воїнам-інтернаціоналістам , які виконували військовий обов’язок на території інших держав ;
- продовження ремонту вентиляційної системи у ПРУ Сиволозькоі ЗОШ І-ІІІ ст;
- заготівлі дров для установ громади;
- участі здобувачів освіти у ІІІ етапі шкільних олімпіадах та інше.
По завершенню наради Людмила ІЛЛЯШЕНКО подякувала всім присутнім за плідну роботу, надала відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною!
Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!