Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради взяли участь в олімпіадах

Дата: 04.02.2024 08:19

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 10 січня 2024 року № 02 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році» здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради взяли участь в олімпіадах: з правознавства – учень 9 класу Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. БАЛИЦЬКИЙ Богдан (вчитель Олена РЯБЧУН), англійської мови – учениця 10 класу Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анна КАДУН (вчитель Тамара ДМИТРИК), з біології - учень 8 класу Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Артем ГОПАЧЕНКО (вчитель Тетяна ФЕДОРЧЕНКО) та технології (трудове навчання) учениця 8 класу Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст. Каріна ЛИЧАК (вчитель Парасковія ТКАЧЕНКО).
Завдання були різні за складністю, але учні намагалися їх виконати.
Дякую здобувачам освіти та педагогічним працівникам за участь.
З повагою і шаною, сільський голова Марина ВІРКО.