Відбувся ІІ (територіальний) етап змагань з волейболу та футзалу

Дата: 03.02.2024 12:14

02 лютого 2024 року, в рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» на базі Сиволозької ЗОШ І-ІІІ с. відбувся ІІ (територіальний) етап змагань з волейболу та футзалу, в яких брали участь здобувачі освіти Великозагорівської , Сиволозької та Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Плисківської сільської ради.
Головні завдання змагань : -виховання почуття любові до спорту та спортивних змагань; -формування в учнів початкового уявлення про те, що саме у спорті найбільше; -виявлення талановитої молоді, щоб у подальшому допомогти їй реалізувати себе й, можливо, піти у великий спорт.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалися за звання найкращої. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань.
У змаганнях з волейболу брали участь здобувачі освіти із Сиволозької та Плиськівської ЗОШ І-ІІІ ст. Перемогу здобула команда Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст.
У змаганнях з футзалу участь брали команди з усіх трьох закладів освіти.
У результаті місця розподілилися таким чином:
І місце -Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Великозагорівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Сиволозька ЗОШ І-ІІІ ст.
Всі переможці та призери нагороджені пам'ятними статуетками, медалями та грамотами.
Щиро бажаю юним спортсменам міцного здоровʼя, наполегливості у досягненні мети, успіхів та перемоги !
З повагою і шаною, сільський голова Марина ВІРКО.