30 січня – День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ

Дата: 30.01.2024 08:06

Українська армія – наша честь, гордість і надійний захисний щит. Українські військові різних родів військ довели всьому світу свою звитягу і небачену силу духу. Важливу роль в обороноздатності нашої держави та підвищенні боєздатності воїнів відіграють спеціалісти військово-соціального управління Збройних Сил України.
Служба органів соціально-психологічної та виховної роботи націлена на підтримку військової дисципліни, організацію морально-психологічного та соціального забезпечення військовослужбовців. Саме від них залежить мотивація і моральний дух особового складу. Тож, бажаю нашим відважним захисникам, щоб їх незламний військово-патріотичний дух допоміг якнайшвидше наблизити перемогу і відновити омріяний мир на рідній землі. На Вашу долю випала найпочесніша й найблагородніша громадська місія – захищати Батьківщину. Але, водночас, військовий обов’язок є найтяжчим і найскладнішим.
Мужності Вам вдосталь, сил і звитяги, щоб гідно пройти шлях бойових подвигів.
Схиляємо голови в тихій молитві перед подвигом тих військовослужбовців, які віддали свої життя за нашу свободу.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.