Дата: 29.01.2024 15:20

Щодня, а то, і що години, у сотнях українських міст і сіл волонтери плетуть маскувальні сітки, щоб захистити життя наших оборонців. Не залишилася осторонь і наша Плисківська громада.
Жителі села Сиволож проявили ініціативу та продовжують плести сітки для наших захисників у Сиволозькому сільському клубі.
Плетіння маскувальних сіток – це кропітка ручна робота, і я щиро вдячна ініціаторам нашої громади, які цим займаються та всім , хто долучається до цієї важливої справи. Сподіваюся , що наші сітки захистять та збережуть життя багатьом захисникам.
Вірю, що незабаром Україна здобуде перемогу і всі українці повернуться до звичного мирного життя.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.